בואו נצמח ביחד

אודותינו

אנו חיים ונושמים את עולם הדיגיטל והעיצוב – אנו משלבים את התשוקה האדירה הזו ביחד עם מקצועיות בלתי מתפשרת.

בונים עבורכם נוכחות אפקטיבית בעולם הדיגיטלי, מקדמים את מטרות העסק וכמובן – עוזרים לכם להגדיל רווחיות ולייצר מאגר לקוחות חדש ועשיר.

אינטרנט

נכס דיגיטלי ככלי המושך קהל רלוונטי עבור העסק שלכם, הוא מאפשר לקהל ליצור איתכם קשר או לייצר מעורבות כלשהי עם המוצרים, השירותים או התכנים שלכם. נכס דיגיטלי יכול להיות אתר אינטרנט, פרופיל מדיה חברתית, בלוג, ניוזלטר פעיל, סרטון וידאו, מאמר או מדריך פופולרי ועוד. כבר הבנתם מה מתאים לכם?

עיצוב

עיצוב הוא אחד הסממנים החומריים והחזותיים העתיקים ביותר בתרבות האנושית. באופן כללי – עיצוב כולל תכנון של מוצר או של מכלול מוצרים, כך שיענו על הקריטריונים החשובים לעסק שלכם. זה נעשה ע"י שימוש נכון בבניית אסתטיקה, יצירת משיכה, ייחודיות, בניית שפה למותג ועוד.

שיווק

שיווק דיגיטלי – טקטיקת פרסום שעושה שימוש באינטרנט ומתבססת על ערוץ שיווקי אחד או יותר דרכו ניתן להגיע ללקוחות הפוטנציאליים שלכם. אתם יכולים לבחור באפיק או מספר אפיקים לשיווק ואני יכולה להשתמש בכל הכלים הכבדים בעת ובעונה אחת. שיווק דיגיטלי הוא עולם ומלואו  ובדיוק בשביל זה אני כאן בשבילכם.

הסוכנות מציעה לעסקים סל שירותים רחב ומקצועי לקידום, לשיווק ולפרסום דיגיטלי. כלי השיווק אינם מפסיקים להתעדכן ולהשתכלל ואני כאן כדי למקד ולתפור למידות העסק שלכם את הכלים הנכונים לכם.

שירותי הקידום מתחילים בבניית אתר וחנות אונליין, ממשיכים בקידום אורגני או ממומן, בקידום דרך רשתות חברתיות, במעקב אחר התנהגות הלקוחות ובהתאמת המודעות לקהל היעד – מכאן השמיים הם הגבול.

קידום אתרים

סוכנות קידום אורגני טובה מבינה מה גוגל מחפש באתר שלכם – אנו עוזרים לו למצוא אתכם בקלות ובמהירות!

SEO
תוצאות חיפוש אורגניות 97%
PPC
פרסום ממומן בגוגל 98%

בניה ועיצוב אתרים

על פלטפורמות מתקדמות לניהול תוכן, שימוש בפלטפורמת קוד פתוח המאפשרת גמישות מירבית בתהליך הבנייה והעיצוב.

WordPress
בנייה ועיצוב אתרים 97%
Wix
בנייה ועיצוב אתרים 95%

ניהול רשתות חברתיות

השקת קמפיינים, שיווק אורגני, פילוח מדויק של  קהל היעד שלכם, עיצוב חשבונות פייס \ אינסטה מושכים וממירים!

Instagram
עיצוב פיד, שיווק אורגני וממומן 96%
Facebook
בניית דף מקצועי, שיווק אורגני וממומן 98%